BASIN

MAL ALIM İHALE İLANI

BASIN

Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi ve Türk Alman Üniversitesi Teknoloji Geliştirme Bölgesi Yönetim A.Ş., İstanbul Kalkınma Ajansı Yenilikçi İstanbul Programı kapsamında sağlanan mali destek ile Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi ve Türk Alman Üniversitesi Teknoloji Geliştirme Bölgesi Yönetim A.Ş.’de “Ticarileştirme Odaklı Sürdürülebilir İşbirliği Platformu: İstanbul İnovasyon ve Teknoloji Lisanslama Merkezi” projesi kapsamında;
Tasarım ve Prototipleme Laboratuvarı Kurulumu için bir mal alımı ihalesi sonuçlandırmayı planlamaktadır.
İhaleye katılım koşulları, isteklilerde aranacak teknik ve mali bilgileri de içeren İhale Dosyası Kirazlıdere Mah. Eski Ankara Cad. İdari Bina A-1 Blok No:4A-1, Çekmeköy/İstanbul adresinden veya www.dijitalparkteknokent.com.tr ve www.istka.org.tr internet adreslerinden görülebilir.
Ancak, ihaleye teklif verecek olanların Sözleşme Makamı tarafından onaylı ihale dosyasını 500,00 TL(beşyüztürklirası) bedelle, imza karşılığı alması zorunludur.
İstekliler teklif ettikleri bedelin %3’ünden az olmamak şartıyla geçici teminat vereceklerdir.
Teklif teslimi için son tarih ve saati: 26.09.2022 -11:00.
Gerekli ek bilgi ya da açıklamalar; www.dijitalparkteknokent.com.tr ve www.istka.org.tr yayınlanacaktır.
Teklifler, 26/09/2022 tarihinde, saat 11:00’de ve Kirazlıdere Mah. Eski Ankara Cad. İdari Bina A-1 Blok No:4A-1, Çekmeköy/İstanbul adresinde yapılacak oturumda açılacaktır.

Detaylı ihale dosyası için tıklayınız.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir